WAT Venture Sp. z o.o.

Najwyższa jakość & sprawdzone rozwiązania

Kilka słów o WAT Venture Sp. z o.o.

Jesteśmy partnerem dla przemysłu odlewniczego, hutniczego oraz materiałów ogniotrwałych.

Oferujemy gamę produktów z głównym naciskiem na: żelazostopy, węglik krzemu, grafit, antracyt, węgiel oraz brykiety z żelazostopów, węglika krzemu i grafitu.

Naszą specjalnością jest także handel odlewami o zróżnicowanej masie jednostkowej od 0,5 do 200 kg z różnych gatunków żeliwa i staliwa w tym także dla okrętownictwa, infrastruktury ulicznej i parkowej.


Jakość i zaufanie

Dla nas jakość jest na pierwszym miejscu! Skupiamy się w 100 % na potrzebach i satysfakcji klienta. Możesz nam zaufać! Jesteśmy sprawdzony i wiarygodnym partnerem dla Twojego biznesu.

Innowacyjne rozwiązania

Wykorzystujemy nowoczesną technologię druku 3D do przygotowywania form odlewniczych. Świadczymy również usługi w dziedzinie naprawy odlewów metodą spawania laserowego. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest znaczne ograniczenie kosztów produkcji.

Ochrona środowiska

Zachęcamy do stosowania brykietów (surowców odpadowych brykietowanych), co przyczynia się do zagospodarowania odpadów – tych powstających w związku z produkcją żelazostopów, jak również szlamów z węglika krzemu, grafitu, nawęglaczy.

Logistyka i transport

Wyspecjalizowaliśmy się również w spedycji morskiej. Współpracując z WAT Venture, możecie Państwo oczekiwać szybkiej i bezpiecznej dystrybucji produktów nie tylko w Polsce, ale również w Europie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Jesteśmy do dyspozycji!

Przewiń do góry